Close

Knight Online Forum Sitesi

Kayit Olma Paneli

KO-FORUM - Knight Online Forum üyelik Forumu

Gerekli Bilgiler

Lütfen Forumda Kulanacağiniz bir Kullanici Adini Giriniz.
Kullanici adinizi özenle seçmenizi tavsiye ederiz. Aksi halde bunun geri dönüşü olamayabilir !

Forum girişleri için lütfen bir şifre belirleyiniz ve kimse ile paylaşmayiniz !
Forum yazilimimiz BüYüK küçük harflere duyarlidir.

Lütfen geçerli bir e-posta adresi belirtiniz .
Bu e-postanin geçerlilik kontrolü yapilacaktir eger aktif bir e-posta adresi değil ise forumdan yararlanamazsiniz.
Belirtilecek e-posta adresi sizin izniniz olmadan hiç kimse ile paylaşilmayacaktir !

Türkiyenin başkenti neresidir (Where is the capital of Turkey?)

Kişisel Bilgiler

Sistemde gösterilen Saatler sizin bulunduğunuz ülkede yanliş gösterilebilir. Buna Zaman kaymasi denir, bu aradaki Saat farkini aşağidaki Listeden bulunduğunuz ülkeye uygun Zaman dilimini seçerek, aradaki farki giderebilirsiniz.

Otomatik saat kaymasi, ileri yada geri olarak alinan saat dilimleri sistem tarafindan otomatik olarak alinacaktir .
Eger bulunduğunuz bölge bu uygulamayi desteklemiyor ise bu özelliği kapabilirsiniz ...

Forum yönetimi bazi sebepler ile bazen e-posta gönderebilir. Bu e-postalar çok önemli bilgilerde içebilmektedir.Tavsiyemiz kesinlikle bu e-postalari kabul etmenizdir .
Eger almak istemiyor iseniz yukaridaki kutucuklari boşaltiniz ....

Forum Kurallari

üye olmak için Forum kurallarini dikkatlice okuyup kabul etmeniz gerekmektedir:

Forum Kurallaridir

LüTFEN DiKKATLi OKUYUNUZ !

Her ne kadar KO-FORUM - Knight Online Forum yönetileri ve moderatörleri tüm mesajlari kontrol ederek uygunsuz mesajlari ayiklayip silmek için Çalişsalarda yinede tüm mesajlari incelemek bizim için imkansiz olabilir.

1-) Tüm üyelerin kurallari okuyup kabul ettikleri varsayilir. Yeni üye olunmasi ya da kurallardan haberder olunmamasi, kurallari ihlal etmek için geçerli bir neden değildir. Kural listesi dönem dönem güncellenir ve üyeler periyodik olarak kural listesini gözden geçirmelidirler.

2-) Siteye üye olan tüm kullanicilar otomatik olarak Yetkileri sinirlarindaki tüm bölümlere erişim kazanirlar (Bazi özel admin ve yetkili bölümleri hariç).

3-) Forum’a gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Admin ya da yetkililer başkalarinin mesajlarindan sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağli herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapilir. Yasadişi herhangi bir içeriği forumda yayimlamak kesinlikle yasaktir. Yasadişi yazilim (warez, crack, serial vb.) ve müzik (mp3, video klip vb.) paylaşimi yapan üyelerin hesaplari pasif hale getirilir. Açiklama yapmadan mesajlari silme, düzenleme, taşima ya da forumda muhafaza etme hakki bize aittir.

4-) Okunabilirliği ve forumun işlevselliğini zorlaştirabilecek, görüntü kirliliğine neden olabilecek her türlü yazi stilinin-renginin, grafiğin, mesaj biçimlendirmesinin kullanimi yasaktir. Lütfen tamami büyük harflerden oluşan konu başliklari kullanmayiniz.

5-) Her üyenin yalnizca bir hesabi olabilir. üyelik, istenildiği anda iptal ettirilebilir. üyelik iptali için Admin'e özel mesaj yoluyla ulaşmaniz gerekmektedir. (10 mesajdan daha fazla mesaja sahip üyelerin üyelik iptali talep etmesi durumunda, sitenin teknik özelliklerinden ve forumda çöp mesaj barindirmak istememizden dolayi kişinin email adresi ve verdiği kişisel bilgiler silinir, hesabi pasif hale getirilir, mesajlari sistemde tutulur)

6-) Türkiye Cumhuriyeti ve islamiyet karşiti tüm materyallerin kullanimi yasaktir (Yazi, sembol, resim, ses dosyasi, video, flash animasyon...).

7-) Ayrimciliğa neden olabilecek, özellikle de siyasi ve dini içerikli tartişmalarda bulunmak yasaktir.

8-) Bazi forum ve alt forumlarin kendilerine özgü kurallari ya da dikkat edilmesi gereken noktalari vardir. O forumlara mesaj gönderilmeden önce bu kurallar okunmalidir. Sabitlenmiş tüm konulara göz atmaniz önerilir.

9-) Reklam Yaparcasina Forumda Dikkat Çekecek şekilde Forum Yada Web Sitelerinin Linki Yayinlamak Yasaktir. Diğer şekillerde Linklerini Paylaşmanizda Sakinca Yoktur

10-) üyeler, birbirlerine ve yetkililere karşi saygili olmak zorundadirlar. Özel mesajlaşma sistemi dahil forumun hiçbir bölümünde genel ahlak kurallari ihlal edilemez, başkalari rahatsiz edilemez. Konu ve mesajlarla ilgilenirken kabaliğa, incitici ifadelere ve kişisel saldirilara tölerans göstermiyoruz. Art niyetle insanlari üzmek kesinlikle yasaktir.

11-) Forum ile ilgili tereddüte düştüğünüz, sormak istediğiniz ya da şikayetçi olduğunuz bir konu olduğunda, foruma yazmak yerine Bize Ulaşin formunu kullaniniz.

12-) Yeni bir konu açilmadan önce o konunun daha önceden açilip açilmadiğini anlamak amaciyla forumda “Arama” yapilmalidir. Her konu, ilgili forum kategorisine açilmalidir..

13-) Forumda tartişma çikarilmasi kesinlikle yasaktir. Uyarilar dikkate alinmalidir.

14-) imza ve avatarlarda kullanilan resimlerin boyutu Herhangi Bir şekilde Tahrik Edici,Hakaret içeren yada Benzeri Grafikler,Resimler Kullanmak Yasaktir !

15-) Başkalarina ait kişisel bilgileri vermek yasaktir. (Adres, telefon numarasi, hesap bilgileri gibi)

16-) Böyle bir ortamda yapilmamasi gereken herhangi bir şeyi yapmak; özellikle mesaj sayisi artirmak için art arda, gereksiz yere, boş içerikli mesajlar göndermek yasaktir. (Muhtemelen önce uyarilirsiniz)

17-) Kurallara uymayan üyelerin mesajlari-konulari uyari yapilarak ya da yapilmadan silinir/taşinir/düzenlenirler. Uyarilara rağmen kurallari ihlal eden üyelerin hesaplari iptal edilir ve siteden uzaklaştirilirlar.

18-) Bir kullanici olarak girdiğiniz tüm bilgilerin bir veritabaninda saklanacağini kabul ediyorsunuz. izniniz olmadan bu bilgiler üçüncü şahislara dağitilmayacak, ancak yapilacak herhangi bir hack sonucunda bu bilgilerin dağitilmasindan KO-FORUM - Knight Online Forum sorumlu tutulamaz.


Aramiza hoş geldiniz Saygilar,